Gizlilik Beyanı

Business4Goals Platformu’nu ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bu siteye girdiğinizde, Internet protokol (IP) adresi, site içinde gezinme, kullanılan yazılım ve harcanan süre ve diğer benzer bilgiler gibi, Kullanıcı hakkında bazı bilgiler, UNDP Türkiye tarafından tutulan sunucu şirkette kaydedilecektir.

Kişisel bilgilerinizin niteliğini ve bütünlüğünü korumayı amaçlıyoruz. UNDP Türkiye, kullanıcılarının kaydedilen kişisel bilgilerini yetkisiz erişim, uygunsuz kullanım, değiştirme, yasadışı veya kazara imha etme ve kazara kaybetmeye karşı korumak için çeşitli teknolojiler ve güvenlik politikaları uygulamaktadır. Teknoloji ilerledikçe, güvenlik prosedürlerimizi yükseltmeye devam edeceğiz. UNDP Türkiye’nin kişisel verilere erişebilen çalışanları ve bilgi işlemcileri, ziyaretçilerimizin mahremiyet ve kişisel bilgilerinin gizliliğine riayet etmekle yükümlüdür.

Toplanan bilgiler yalnız ve yalnız kurum içinde İnternet sitesi trafiğini analiz etmek amacıyla kullanılacaktır. Kullanıcı, bu Site’de kaydedilen formlar üzerinde ad-soyad, adres ve diğer bilgiler gibi kişiyi tanımlayan bilgileri girerse, Kullanıcı çevrimiçi profilini oluştururken özel olarak izin vermedikçe, bu türden bilgiler yalnız istatistiksel amaçlarla kullanılacak ve başkalarının erişimine açılmayacaktır. Ancak UNDP Türkiye, bu bilgilerin güvenliği için sorumluluk üstlenmemektedir.

Bu İnternet sitesinin diğer sitelere bağlantılar içerebileceğini kaydediniz. Diğer sitelerin gizlilik uygulamalarından sorumlu olmadığımızı belirtmek isteriz. Kullanıcılarımızı, sitemizden ayrıldıklarında uyanık olmaya ve kendilerinden kişisel verileri toplayan her sitenin gizlilik beyanını okumaya teşvik ederiz. Bu gizlilik beyanı yalnız bu İnternet sitesi tarafından toplanan bilgiler için geçerlidir.

X