may, 2020

21may11:0012:00Digital Discussions on Circular Economy Models in the Textile Sector11:00 - 12:00

Event Details

Tekstil sektörü özelinde gerçekleştirdiğimiz Döngüsel Ekonomi buluşmamızda sektörün geleceği ile döngüsel ekonomi odaklı uygulamaları konuştuk.

Çevrimiçi buluşmamızda Hedefler için İş Dünyası Platformu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Ekoten Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü Ünlütürk ile Funika Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Civan Sözkesen, DCube Döngüsel Ekonomi Kooperatifi Kurucu Ortağı Berna Aşıroğlu moderatörlüğünde gerçekleştirdiğimiz panelimizde buluştu. Avrupa Birliği Döngüsel Ekonomi Aksiyon Planının Tekstil Sektörüne Etkisi üzerine bilgilerini DCube Döngüsel Ekonomi Kooperatifi Kurucu Ortağı Emin Okutan bizimle paylaştı. Uludağ Tekstil İhracatçıları Birliği Başkanı Pınar Taşdelen Engin de yayına bağlanarak tekstil İhracatçılarını gelecek dönemde bekleyen fırsatlar ve koşullar hakkında görüşlerini aktardı.

Hedefler için İş Dünyası Platformu ve DCube Döngüsel Ekonomi Kooperatifi olarak döngüsel bir ekonomi doğrultusunda dönüşümün nasıl olacağı üzerine fikir alışverişinde bulunmak için “Döngüsel Ekonomi Çevrimiçi Buluşmaları Dizisi” ile Mayıs ayında sizlerle bir araya gelmeye devam edeceğiz.

Diğer Döngüsel Ekonomi Buluşmalarımız için bizi takip etmeye devam edin!

Time

(Thursday) 11:00 - 12:00

X