30 Haz 2022

20. Altın Pusula Ödülleri kapsamında 2. kez verilen B4G Özel Ödül’ü sahibini buldu

Türkiye Halkla İlişkiler Derneği (TÜHİD) tarafından düzenlenen 20. Altın Pusula Ödül Töreni’nde Yönetim Kurulu Başkanımız İrem Oral Kayacık video katılımıyla B4G’yi temsil ederken, Yönetim Kurulu üyemiz Ayça Eroğlu B4G Özel Ödülü’nün bu yılki sahibi olan Doğan Holding / Galata Wind temsiline ödülünü takdim etti.

Kısa listeye alınan projelerin sürdürülebilir olması, cinsiyet ve fırsat eşitliğini önemsemesi, gençleri ve dezavantajlı kesimleri kapsayıp üretim zincirine dahil etmesi, orta ve uzun vadede yeşil ve döngüsel bir ekonominin ve büyümenin parçası olabilmesi ve farklı paydaşlıkları içinde barındırması kriterleri üzerinden değerlendirilen B4G Özel Ödül’ü; Doğan Holding / Galata Wind Enerji A.Ş.’nin “Galata Wind Enerji A.Ş. Türkiye’nin İlk Yeşil Halka Arzı” projesine verildi.

Dünyamızın daha iyi bir geleceğe sahip olması için harekete geçen Doğan Holding / Galata Wind Enerji A.Ş. firmasını duyarlılığı konusunda tebrik ediyor; tüm iş dünyasını, sürdürülebilir kalkınma amaçları çerçevesinde uygulamalar hayata geçirmeye davet ediyoruz.

X